Toplam Gösterilen : 6
Filtrele


Seviye
 • Büyük Yaz Kampanyasına Hazırlık AliExpress University
  24 Ağustos tarihinde başlayacak “Büyük Yaz Sonu” kampanyasına katılımınızda size detaylı bilgi aktarıyoruz.
  1 Video 00:52:23 Başlangıç
 • AliExpress Büyük Yaz Kampanyası'nda Başarının Sırları AliExpress University
  11.11 öncesi son büyük kampanyayı 24 Ağustos tarihinde başlatıyoruz. 28 Ağustosta son bulacak 5 gün sürecek yazın son büyük kampanyasına katılmaya ve ürünlerinizi kaydetmeye davet ediyoruz. AliExpress eğitmenlerimiz Erdem Karaaslan ve Fatih Aşık bu videoda size "AliExpress Büyük Yaz Kampanyası" sırasında başarılı olmanın sırlarını sunuyor.
  1 Video 00:53:47 Başlangıç
 • Ortak Sepet Kuponu (Select Coupon) AliExpress University
  24 Ağustos “Büyük Yaz Sonu Kampanyası"nda satışlarınızı arttıracak yeni bir kupon kampanyası Türk satıcılara da açıldı! ACELE EDİN, KAYIT için SON GÜN 16 AĞUSTOS 2020 10:00
  1 Video 00:06:26 Başlangıç
 • 11.11 Global Alışveriş Festivali Kampanyası AliExpress University
  İlk defa Alibaba Grubu tarafından başlatılan ve 2019 yılında 38 milyar dolardan fazla satış hacmine ulaşan dünyanın en büyük online alışveriş etkinliği olan 11.11 Global Alışveriş Festivali’ndeki yerinizi almanız için hazırlıklara başlıyoruz. Yapılan eğitim ve bilgilendirmeleri takip edip 18 Ekim tarihine kadar siz de kaydınızı tamamlayın, yılın en büyük satış festivalini kaçırmayın.
  1 Video 00:40:10 Başlangıç
 • Süper Cuma Kampanyası AliExpress University
  Dünyanın en yaygın ve en bilinen alışveriş festivallerinden biri olan Black Friday yaklaşıyor! Kasım ayını e-ihracat rekorlarıyla kapamak için, sizi Süper Cuma kampanyasına katılmaya ve ürünlerinizi kaydetmeye davet ediyoruz.
  1 Video 00:40:08 Başlangıç
 • Süper Cuma Kampanyasında Başarılı Olmanın Sırları AliExpress University
  Kampanya döneminde cironuzu katlamak için kullanılması gereken, AliExpress'in satıcılara sunmuş olduğu tüm pazarlama araçlarını canlı yayında birlikte inceliyor, e-ihracat rekoruna ortak olmanız için size yol gösteriyoruz.
  1 Video 00:53:49 Başlangıç