Toplam Gösterilen : 6
Filtrele


Seviye
 • AliExpress'te Yeni Ürün Lansmanı Nasıl Yapılır? AliExpress University
  AliExpress'te yeni ürün lansmanıyla trafik ve satışlar nasıl arttırılır? AliExpress sertifikalı eğitmeni Erdem Karaaslan sizler için anlatıyor.
  1 Video 00:01:47 Başlangıç
 • AliExpress'te AliExpress University
  "Fans Marketing" AliExpress'te kullanılan en popüler pazarlama yöntemlerinden biri... AliExpress sertifikalıe ğitmen Erdem Karaaslan, fans marketing ile ilgili bilinmesi gerekenleri bu videoda anlatıyor.
  1 Video 00:19:59 Başlangıç
 • AliExpress'te Ürün Videosu Nasıl Paylaşılır? AliExpress University
  AliExpress sertifikalı eğitmeni Erdem Karaaslan, bu videoda sizlere ürün videosu paylaşımının nasıl yapılacağını anlatıyor.
  1 Video 00:02:51 Başlangıç
 • Fashion Tuesday Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? AliExpress University
  Rusya’nın en önemli kampanyalarından “Fashion Tuesday”e artık Türk satıcılar da katılacak. Her hafta Salı günü AliExpress Rusya ana sayfasında yer alan ve tamamen moda odaklı kampanyaya bu ay itibarıyla Türk satıcılar da dahil olabilecek ve Rusça konuşulan coğrafyada hem marka bilinirlikleri hem de satışlarını arttırabilecekler.
  1 Video 00:05:34 Başlangıç
 • AliExpress'te AliExpress University
  ÖNEMLİ: "Live Show" yapabilmeniz için önce [email protected] adresine e-posta atarak onay almanız gerekmektedir. AliExpress sertifikalı eğitmeni Erdem Karaaslan, "live show" konusunu bu videoda sizler için anlatıyor.
  1 Video 00:16:37 Başlangıç
 • Aliexpress Mağaza İnceleme ve İyileştirme Yöntemleri AliExpress University
  Satışlarımı nasıl arttırabilirim, mağazama nasıl daha fazla trafik çekebilirim, ürün isimlendirme ve açıklamaları nasıl olmalı, mağaza dekorasyonu ve promosyonlarını nasıl geliştirebilirim? Tüm bu soruların cevapları için her hafta gerçek mağaza değerlendirmeleriyle trafik ve satışlarınızı arttırmanın yollarını sizinle paylaşıyoruz.
  2 Video 01:53:44 Başlangıç