Toplam Gösterilen : 6
Filtrele


Seviye
 • Fashion Tuesday Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? AliExpress University
  Rusya’nın en önemli kampanyalarından “Fashion Tuesday”e artık Türk satıcılar da katılacak. Her hafta Salı günü AliExpress Rusya ana sayfasında yer alan ve tamamen moda odaklı kampanyaya bu ay itibarıyla Türk satıcılar da dahil olabilecek ve Rusça konuşulan coğrafyada hem marka bilinirlikleri hem de satışlarını arttırabilecekler.
  1 Video 00:05:34 Başlangıç
 • AliExpress'te AliExpress University
  ÖNEMLİ: "Live Show" yapabilmeniz için önce [email protected] adresine e-posta atarak onay almanız gerekmektedir. AliExpress sertifikalı eğitmeni Erdem Karaaslan, "live show" konusunu bu videoda sizler için anlatıyor.
  1 Video 00:16:37 Başlangıç
 • Aliexpress Mağaza İnceleme ve İyileştirme Yöntemleri AliExpress University
  Satışlarımı nasıl arttırabilirim, mağazama nasıl daha fazla trafik çekebilirim, ürün isimlendirme ve açıklamaları nasıl olmalı, mağaza dekorasyonu ve promosyonlarını nasıl geliştirebilirim? Tüm bu soruların cevapları için her hafta gerçek mağaza değerlendirmeleriyle trafik ve satışlarınızı arttırmanın yollarını sizinle paylaşıyoruz.
  2 Video 01:53:44 Başlangıç
 • Ev Tekstilinde Ne Satılır - Ürün Bulma Taktikleri AliExpress University
  Global veya bölgesel olarak ne satılır / nereye satılır nasıl bulacağım,en iyi satış yapan ürünler hangileri,değişen satış trendleri nasıl takip edebilirim? Sizin de kafanızda benzer sorular varsa, cevapları bu webinarda. Türkiye’nin ihracatta en önemli kategorilerinden “Ev Tekstili” özelinde satan ürün bulma, trend analizi ve doğru fiyatlamanın püf noktalarını konuştuk.
  1 Video 00:56:54 Başlangıç
 • Ayakkabı Kategorisinde Ne Satılır - Doğru Fiyatlama AliExpress University
  Ayakkabı kategorisinde ne satılır, kaç adet satılır,hangi ürünlerde satış potansiyeli en yüksek,kategori bazında satan ürün araştırması nasıl yapılır,doğru fiyatlama nasıl yapılır, ürün nasıl karlı satılır? Bu soruların cevapları ve satış için olmazsa olmaz fiyatlamanın püf noktaları bu haftanın konu başlıkları. Ayakkabı satışında rekabette öne geçmenize yardımcı olacak verileri canlı yayında inceledik.
  1 Video 00:55:22 Başlangıç
 • İsrail'e Ne Satılır? - Pazar İnceleme AliExpress University
  Canlı yayında hedef pazar analizleri yapıyor, ülke bazında ürün, fiyat, lojistik optimizasyonu konularını değerlendiriyoruz. Bu haftanın inceleme konusu İsrail.
  1 Video 00:47:29 Başlangıç