Toplam Gösterilen : 6
Filtrele


Seviye
 • AliExpress’te Düşük Fiyatlı Ürünlerimi Nasıl Listelerim? AliExpress University
  Düşük fiyatlı ürün satışları en çok merak edilen konulardan biri ve aslında platformun sunmuş olduğu çeşitli özellikler kullanılarak çok da kolay bir şekilde listelenip satılabilirler. Bu videomuzda ürün kombinlemesi, çoklu satış ve mağaza promosyonları kullanarak nasıl düşük fiyatlı ürünleri karlı satabileceğinizi açıklıyoruz.
  1 Video 00:07:05 Giriş
 • AliExpress Satıcı Paneli Kullanım Kılavuzu AliExpress University
  AliExpress mağazanızla ilgili ürün listelemeden pazarlama aktivitelerine, kampanya katılımından sipariş takibine kadar tüm işlemleri Satıcı Paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  1 Video 00:09:48 Giriş
 • Ürün Yükleme Yöntemleri AliExpress University
  AliExpress mağazanıza ürün yükleme konusunda tüm seçenekler bu videoda.
  1 Video 00:04:06 Giriş
 • AliExpress’te Ne Satılır? AliExpress University
  AliExpress platformu üzerinde ne satılır? Hangi ürün gruplarının potansiyeli yüksek? Marka ürün satışı yapabilir miyim? ve benzeri tüm sorularınızın cevabını bu videoda bulacaksınız.
  1 Video 00:06:02 Giriş
 • İlk Siparişinize Çok Yakınsınız AliExpress University
  Mağazanıza trafik çekmek için ürün isimlendirmelerini nasıl yapmalısınız? Mağaza trafiği için önemli diğer faktörler neler? Başarılı satıcılar neyi doğru yapıyor örnek alınması gerekenler neler? Affiliate Marketing nedir? Ne işe yarar? Freebies nedir? Bir günde yüzlerce ve hatta binlerce mağaza takipçisi nasıl kazanılır? Tüm bu soruların cevaplarını bu videoda bulacak ve bu adımları takip ederseniz mağazanızı açtıktan kısa süre sonra ilk siparişinizi alacaksınız.
  1 Video 00:38:24 Giriş
 • Dikkat! Bu Hataları Yapmayın AliExpress University
  AliExpress platformu üzerinde en sık yapılan hatalar ve çözümlerini bu eğitimde bulacaksınız.
  1 Video 00:08:21 Giriş