Aliexpress - Mastercard İş Birliği - 11.11 Global Alışveriş Festivali Kampanyası

Yerli üretici ve işletmelerin uluslararası pazarlardaki rekabetçi gücünü artıracak çözümler sunmaya devam ediyor ve dünyanın en büyük online alışveriş etkinliği olan 11.11 Global Alışveriş Festivali’ndeki lojistik maliyetinizin P’sini karşılıyoruz. 11.11 Global Alışveriş Festivali'nde lojistik maliyetlerini PTS'nin rekabetçi fiyatlarına ek olarak yüzde 50 düşürmek için Mastercard ve PTS ile yaptığımız iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, yine kampanya kapsamında lojistik ödemelerini 60 güne kadar erteleyerek, nakit akışınıza da önemli bir fayda sağlamayı planlıyoruz.

Giriş 0 Satıcı İzledi
Hazırlayan : AliExpress University Son Güncelleme Fri, 20-Nov-2020
Neler Öğreneceksiniz?

Dökümanlar
Açıklama

Yerli üretici ve işletmelerin uluslararası pazarlardaki rekabetçi gücünü artıracak çözümler sunmaya devam ediyor ve dünyanın en büyük online alışveriş etkinliği olan 11.11 Global Alışveriş Festivali’ndeki lojistik maliyetinizin P’sini karşılıyoruz.

11.11 Global Alışveriş Festivali'nde lojistik maliyetlerini PTS'nin rekabetçi fiyatlarına ek olarak yüzde 50 düşürmek için Mastercard ve PTS ile yaptığımız iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, yine kampanya kapsamında lojistik ödemelerini 60 güne kadar erteleyerek, nakit akışınıza da önemli bir fayda sağlamayı planlıyoruz.

Sizin İçin Önerilen Videolar
Eğitimciler & Katılımcılar
Aliexpress - Mastercard İş Birliği - 11.11 Global Alışveriş Festivali Kampanyası
  • 00:57:44 video süresi
  • 1 Video
  • Sınırsız Erişim
  • Mobil Uygulamadan İzlenebilir